Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Producent: RADIX- bis

 

Produkt melasa z chleba świętojańskiego to naturalny produkt, wolny od konserwantów czy sztucznych barwników, zamknięty w szczelne szklanym opakowaniu o wadze 800g.  " MelasazChlebaSWITOJANSKIEGO450GKAROB" title="Melasa 450g" target="_blank">800g tutaj.
• bogactwo magnezu, wapnia, żelaza oraz fosforu.
• Witaminy: E oraz z grupy B tj. B1,B2,B3
Melasa z chlebka świętojańskiego polecana jest szczególnie przy zaburzeniach jelitowo-żołądkowych, poprawia w znaczny sposób trawinie. Wykazuje właściwości obniżaniapoziomu cholesterolu we krwi, czym przyczynia się do skutecznej walki z chorobami miażdżycowymi układu krwionośnego. Jest w znacznym stopniu wykorzystywany w walce z następstwami astmy, w wleczeniu kaszlu i grypy jako środek łagodzący drogi oddechowe. Wykazuje ogólne właściwości wspomagające odporność organizmu.
Zastosowanie: produkt gotowy do spożycia bez wstępnej obróbki cieplnej jako bezpośrednio spożyty, pro zdrowotnie, w ilości 2 łyżeczki dziennie. Jest szeroko stosowany jako słodzik do ciast i deserów, ciepłych i zimnych napojów orzeźwiających, jako słodki dodatek do jogurtów, lodów, samego mleka a także do pieczenia chleba i smacznych domowych ciast. KK

 

 

 

Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00