Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Producent: COLFARM

GŁÓG 30 tabletek COLFARM

Głóg 30 tabletek powlekanych - Extractum Crataegi oxyacanthae 100 mg - Suplement diety.

  • poprawia krążenie;
  • zwiększa siłę skurczu mięśnia sercowego;
  • reguluje pracę serca.

Działanie: substancje zawarte w ekstrakcie z głogu, głównie flawonoidy, działają rozszerzająco na mięśnie gładkie jelit, dróg moczowych i naczyń krwionośnych. Poprawiają krążenie, zwiększają ukrwienie mięśnia sercowego i mózgu, co

Dawkowanie: 1; 2 tabletki 3 razy dziennie przed lub w trakcie posiłku. Nie przekraczać dawki 6 tabletek dziennie. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Głóg POSPOLITY- zastosowanie.

Preparaty z głogu, ze względu na ich działanie nasercowe, są szczególnie polecane u osób w wieku podeszłym- przy kołataniu serca, jego starczych zmianach, przedwczesnych skurczach. Jest to jeden z cenniejszych leków stosowanych w chorobach serca, w miażdżycy (skleroza) i nadciśnieniu (leczenie chorób serca przeprowadza się pod kierunkiem lekarza) oraz w bezsenności i w nadmiernej pobudliwości nerwowej. Dobrze działa także napar z głogu w dolegliwościach reumatycznych (bóle mięśniowe i stawowe). Nalewka spirytusowa z głogu rozszerza naczynia krwionośne, chroni przed atakami dusznicy bolesnej. Należy ją stosować ściśle według wskazówek lekarza.

Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00