Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Producent: NATURELL

CZOSNEK forte 90 kapsułek NATURELL

Już od kilku tysięcy lat czosnek uznawany jest za jedną z najbardziej niezwykłych roślin. Najstarsze wiadomości o stosowaniu czosnku i jego uprawie sięgają czasów neolitycznych i pochodzą z ok. 3000 lat p.n.e. Czosnek był i jest szeroko rozpowszechniony w krajach śródziemnomorskich oraz na półwyspie Arabskim. Obok walorów smakowych i konserwujących starożytni doceniali jego właściwości przeciwrobacze, wzmacniające, odkażające.
Obecnie czosnek również posiada liczne grono zwolenników nie tylko ze względu na walory smakowe. Jak udowodnili naukowcy w swoim wnętrzu czosnek skrywa całe bogactwo substancji biologicznie czynnych, w efekcie czego wykazuje wprost niewiarygodne działanie prozdrowotne. Ale mimo szeregu nieocenionych wartości odżywczych świeży czosnek posiada jedną, dość istotną wadę - charakteryzuje się bardzo specyficznym smakiem i zapachem, co niestety odstrasza wielu konsumentów. Swoisty zapach i smak czosnek zawdzięcza allicynie, która także odpowiada za większość właściwości zdrowotnych czosnku.

Dzięki firmie Naturell bezzapachowy wyciąg z czosnku dostępny jest w kapsułkach, których zażywanie nie wiąże się z powstawaniem nieprzyjemnego oddechu czy dolegliwościami ze strony przewodu pokarmowego jakie towarzyszyć mogą spożyciu czosnku świeżego.

Preparat Czosnek forte Naturell, zachowując wartości odżywcze charakterystyczne dla naturalnego odpowiednika, wykazuje niezwykle korzystne działanie na organizm człowieka.

Czosnek:

  • zwiększa odporność organizmu i dodaje sił witalnych
  • działa korzystnie na serce i układ krążenia, wpływa na normalizację ciśnienia tętniczego krwi oraz utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu i lipidów
  • wpływa korzystnie na przewód pokarmowy, aktywizuje jego pracę i wzmaga apetyt
  • dzięki właściwościom przeciwutleniającym zapobiega starzeniu się organizmu, przedłuża życie komórkom oraz wpływa na ich prawidłowa regenerację

Substancje czynne:

  • ekstrakt czosnku - 2 mg (co odpowiada 400 mg świeżego czosnku),
  • olej sojowy.

Otoczka kapsułki:
żelatyna, glicerol.

Dorośli: 1-2 dwie kapsułki dziennie, dzieci powyżej 6. roku życia 1 kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00