Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Producent: Polska Róża

Syrop malinowy ma wysoką wartość leczniczą i smakową. Stosowany wraz z nektarem lub sokiem z owoców róży jest nieoceniony w walce z przeziębieniem, grypą i katarem.  Działa napotnie i przeciwgorączkowo. Uśmierza także dolegliwości reumatyczne.  Zawiera cenne składniki takie jak antocyjany, kwasy owocowe i witaminę C.
Napój sporządzony z ½ szklanki nektaru z owoców róży  + 2 łyżki stołowe syropu, rozcieńczony ciepłą lub gorocą wodą pity co 3 godziny znakomicie pomoże dziecku kiedy wróci zziębnięte do domu. Ustrzeże przed przeziębieniem, a w trakcie leczenia infekcji pomoże znieść łatwiej chorobę i wrócić do zdrowia. Syrop malinowy nie zawiera jakichkolwiek dodatków chemicznych. Jest pasteryzowany i nieklarowany. Na dnie znajdziecie Państwo wartościowe, przetarte cząstki tkanki owocowej. Dlatego przed spożyciem należy wstrząsnąć.

Nasz Syrop Malinowy wiązany jest ze wspomnieniem domowego soku dobrze znanym większości z Państwa z czasów dzieciństwa. Wykorzystaliśmy tradycyjną recepturę, dzięki czemu syrop zachował naturalny wspaniały smak i aromat malin oraz dobroczynne działanie.  

Przy częstym stosowaniu łącznie z syropem różanym czyni organizm odporniejszym na przeziębienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00