Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Producent: RADIX- bis

         Wyciskany metodami tradycyjnymi, bez dodatku szkodliwych konserwantów, oraz polepszaczy, nieklarowny sok z aronii w opakowaniu szklanym o pojemności 480ml. Aronia, a konkretnie jej owoce z których powstaje smaczny sok, to jedno z najbogatszych źródeł polifenoli odpowiedzialnych w organizmie ludzkim, za obronne przed wolnymi rodnikami oraz za profilaktykę chorób układu krążenia.
Wykazują pozytywny wpływ na zdrowie oczu i nasz wzrok poprzez zawarte w nich antocyjany wykorzystywane w leczeniu zapalenia spojówek i wykazujące działanie przeciwbakteryjne, przeciwobrzękowe i witalizujące, w znacznym stopniu poprawiają odporność naczyń włosowatych naszych oczu.
Sok z tych owoców wspomaga produkcję czerwonych krwinek i zapobiegają pękaniu naczynek krwionośnych dla tego poleca się go często w profilaktyce chorób anemii, awitaminozy, białaczki czy w końcu chorób nowotworowych. Normalizuje czynności tarczycy, dodaje sporego zastrzyku energii osobom pracującym ciężko fizycznie gdyż oczyszcza limfy i poprawia prawidłowe dotlenienie mięśni tak niezbędnych przy wzmożonym wysiłku fizycznym, pośrednio poprzez takie działanie zapobiega drętwieniu i marznięciu
stóp i rąk. KK

 

 

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00