Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Producent: FARMONA

Specjalnie opracowana, bogata receptura wzmacnia i nawilża włosy oraz dostarcza im niezbędnych składników odżywczych, poprawiając ich kondycję i wyglądNaturalny ekstrakt ze świeżego ziela skrzypu polnego, źródło rozpuszczalnej krzemionki oraz cennych witamin i minerałów, poprawia dotlenienie komórek oraz wyraźnie wzmacnia włosy, zapobiegając ich wypadaniu. Prowitamina B5  dzięki małej cząsteczce odżywia cebulki, a dodatkowo wnikając w osłonkę włosa doskonale nawilża i regeneruje, poprawiając kondycję włosów. Proteiny jedwabne  łączą się z keratyną i tworzą rodzaj "plomby" na uszkodzonych miejscach, dzięki czemu wyrównują strukturę włosa oraz chronią przed dalszymi uszkodzeniami i wysychaniem. Dodatkowo, innowacyjna Inulina z cykorii chroni naturalną, korzystną dla skóry florę bakteryjną przed niekorzystnym działaniem konserwantów oraz poprawia rozczesywanie i wygląd włosów

Dzięki regularnemu stosowaniu włosy stają się mocniejsze, odporne na uszkodzenia i rozdwajanie oraz pełne witalności i blasku.

Sposób użycia:

Niewielką ilość odżywki nanieść na umyte włosy i skórę głowy. Nie spłukiwać. Stosować po każdym myciu włosów przez minimum trzy tygodnie, następnie, w celu podtrzymania rezultatów, dwa razy w tygodniu.
Duża zawartość wyciągów ziołowych może powodować wytrącanie się osadu.
Przed użyciem wstrząsnąć.

Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00