Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Producent: ABOCA

 Ruscoven Bio żel to preparat zawierający ekstrakty roślinne, które przynoszą ulgę zmęczonym nogom. Dzięki składnikom bogatym w naturalne substancje aktywne jest skuteczną pomocą w:

  • przywróceniu napięcia i elastyczności skóry,
  • zmniejsza wrażenie ciężkości nóg,
  • łagodzi uczucie pieczenia,
  • poprawia mikrokrążenie nóg.


Wyciąg z owoców kasztanowca zawarty w preparacie działa uszczelniająco na ściany naczyń włosowatych, zmniejsza ich kruchość, przeciwdziała stanom zapalnym i zastojom żylnym.
Wyciąg z ruszczyka stosowany jest w zaburzeniach krążenia żylnego, ma działanie przeciwobrzękowe. Znosi uczucie ciężkości nóg, przeciwdziała kurczom mięśni łydek. Liście wąkrotki azjatyckiej zwiększają napięcie i sprężystość żył i naczyń włosowatych oraz poprawiają mikrokrążenie.
Ekstrakt z liści winorośli zawiera składniki mające działanie ściągające i uszczelniające, powodując lepszy przepływ w żyłach.
Liście oczaru wirginijskiego wykazują działanie ściągające i przeciwkrwotoczne. Obecność olejku eterycznego z mięty zapewnia przyjemne uczucie świeżości.
Zawartość ekstraktów wodnoalkoholowych z ruszczyka, kasztanowca i chrząstnicy kędzierzawej (czyli Carragenu o naturalnym działaniu żelującym) umożliwia otrzymanie naturalnego żelu, który pozostaje na skórze przez cały dzień, przy zachowaniu dobroczynnych właściwości substancji czynnych.
Ruscoven Bio żel nie zawiera pochodnych ropy naftowej, parabenów, PEG oraz sztucznych środków żelujących.

Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00