Wczytuję dane...
Producent: NATUR-VIT

Sypana zielona herbata z owocami goji to doskonałe wręcz połączenie uważanych za jedną z najzdrowszych odmian herbaty, z cenionymi na całym świecie za właściwości prozdrowotne, owocami goji.

Pośród niezliczonych właściwości zdrowotnych zielonej herbaty często wymienia się hamowanie rozwoju bakterii w układzie pokarmowym, przy czym pobudza go również do wydzielania soków trawiennych. Zielona herbata obniża ciśnienie krwi, czym przyczynia się do zmniejszenia wystąpienia chorób serca, wzmacnia naczynia krwionośne i przeciwdziała zakrzepom krwi. Zawarty w niej fluor chroni nasze zęby przed próchnicą. Znane są wzmianki o przeciwrakowym działaniu zielonej herbaty oraz , że poprzez działanie na układ trawienny wspomaga procesy gubienia zbędnej tkanki tłuszczowej.

Natomiast jagody goji są hitem dietetyki, znane jako jedne z najbogatszych owoców w minerały i aminokwasy których posiadają aż 18 różnego rodzaju. Bogate w aż 21 pierwiastków śladowych takich jak, żelazo którego jest 3 razy więcej niż w szpinaku, a także miedź, german, selen, fosfor i wapno. Jagody są doskonałym środkiem na regulacje ciśnienia krwi, doskonałe na oczy, i młodzieńczy wygląd skóry. KK

Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00