Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Producent: ABOCA

Początkowo dziko rosnąca roślina, stopniowo przekształciła się w uprawną, najczęściej w krajach o ciepłym klimacie. Częścią tej wieloletniej rośliny używaną w medycynie są liście, najlepiej z pierwszego roku od wysiania.
Zgodnie z monografią ESCOP wyroby z liści karczocha wspomagają funkcje trawienne żołądka i wątroby oraz ułatwiają oczyszczanie organizmu. Zawarte w liściach karczocha substancje aktywne stymulują wytwarzanie żółci i działają ochronnie na komórki wątroby. Liście karczocha są pomocne w leczeniu miażdżycy tętnic i działają moczopędnie, dzięki czemu przyspieszają usuwanie toksycznych produktów przemiany materii z organizmu.

Skład:

Sproszkowane liście karczocha (Cynara scolymus)*, liofilizowany ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego (Cynara scolymus)*, żelatyna.
*zawartość składników organicznych 80,8% 

Koncentrat całkowity z liści karczocha zwyczajnego: 1,62 g mianowany na zawartość kwasów kawoilochinowych w przeliczeniu na kwas chlorogenowy 3% (metoda UV-SF) - 48,6mg


Sposób użycia: Zaleca się stosować 2 kapsułki dwa razy dziennie na pół godziny przed
posiłkiem
, popijając szklanką wody.


Opakowanie: 50 kapsułek po 500 mg każda.


Środki ostrożności
Nie zażywać w czasie ciąży. Nie przekraczać zalecanych dawek dziennych. Suplementów diety nie można uznawać za substytuty różnorodnej i zrównoważonej diety i należy je stosować utrzymując zdrowy styl życia. 

żródło: pharmagea.pl

Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00