Wczytuję dane...
Producent: HASCO

Skład: Lecithinum 1200 mg

Wskazania: Lecytynę w kapsułkach stosuje się jako środek pomocniczy przy:
osłabieniu pamięci
osłabionej zdolności koncentracji
stanach napięcia nerwowego
stanach ogólnego wyczerpania
w okresie rekonwalescencji
zaburzeniach przemiany tłuszczowej

Działanie: Lecytyna jest naturalną substancją fosfolipidową otrzymywaną z oleju sojowego. Stanowi niezbędny składnik prawidłowej komórki i bierze udział w różnych procesach przemiany materii w organizmie. Jej składniki wchodzą w skład błon komórkowych, m.in. neuronów i struktur wewnątrzkomórkowych.
Nienasycone kwasy tłuszczowe wchodzące w skład lecytyny sprzyjają normalizacji poziomu cholesterolu oraz trójglicerydów, przez co zapobiegają ich osadzaniu się na ścianach naczyń krwionośnych jak również powstawaniu zmian miażdżycowych i zaburzeń krążenia.
Lecytyna jest również źródłem choliny, będącej prekursorem neuroprzekaźnika acetylocholiny. Dzięki temu wpływa korzystnie na funkcjonowanie ośrodkowego układu nerwowego, zwłaszcza mózgu oraz na stan mięśni szkieletowych.
Ze względu na wymienione wyżej właściwości podawanie odpowiedniej postaci lecytyny stanowi cenne uzupełnienie diety, korzystnie wpływające na organizm zwłaszcza w przypadku istnienia zaburzeń przemiany tłuszczowej, osłabienia koncentracji i pamięci, stanów napięcia nerwowego, zmęczenia i wyczerpania.

Dawkowanie: 1-2 kapsułki na dobę.


Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00