Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Producent: Reutter

Cukierki MELISOWE Reutter 50g

Opis: Działanie uspakajające. Cukierki zawdzięczają lecznicze własności dzięki ekstraktowi z Zioła melisy. Melisa wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego – ułatwiając zachowanie spokoju. Wspomagające działanie melisy na utrzymanie prawidłowego funkcjonowania części wegetatywnej układu nerwowego jest znane od dawna.

Właściwości: Wysoką skuteczność produktu osiągnięto dzięki unikalnemu procesowi produkcji. Ekstrakty i olejki ziół dodawane są do cukru i syropu glukozowego, który jest głównym składnikiem cukierków.

Powszechną metodą łączenia cukru i ekstraktów ziołowych jest podgrzewanie cukru i syropu glukozowego do temperatury 130 C, a następnie do gotującego się syropu dodanie ekstraktów ziołowych. Tak wysoka temperatura niszczy właściwości olejków i enzymów ziołowych. Ekstrakt ziołowy zawarty w cukierkach firmy Reutter dodawany jest do schłodzonej masy cukru i syropu glukozowego, dzięki czemu olejki i ekstrakty ziół zachowują swoje dobroczynne właściwości. Szczegóły metody wytwarzania cukierków zawierających pełnowartościowe ekstrakty ziół firmy Reutter są ściśle strzeżoną tajemnicą producenta.

Unikalny i ściśle strzeżony proces produkcji jest gwarantem jakości cukierków firmy Reutter zawierających pełnowartościowe ekstrakty ziół.


Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00