Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Producent: KAWON
Skład: 100 g produktu zawiera 100 g owocu kminku (Carvi fructus)
Działanie:
  • - przeciwskurczowe na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego i łagodnie pobudzająco wydzielanie soków trawiennych
  • - mlekopędne
  • - moczopędne
Zastosowanie: Wspomagająco jako środek o działaniu łagodnie wiatropędnym w zaburzeniach trawiennych takich, jak: wzdęcia, uczucie pełności.
Przeciwwskazania: Uczulenie na owoc kminku, rośliny z rodziny baldaszkowatych Umbelliferae (Apiaceae) lub złożonych Compositae (Asteraceae). Ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa nie zaleca się stosowania u dzieci do 12.roku życia.
Dawkowanie: Przygotowanie naparu: 1 płaska łyżeczka (2,0g) rozdrobnionych (np. w moździerzu lub młynku) owoców zalać 3/4; szklanki (150 ml) wrzącej wody, pozostawić na 15 minut pod przykryciem, przecedzić. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: Pić w przypadku wystąpienia lub nasilenia się dolegliwości do 3 razy dziennie po 3/4; szklanki (150 ml) świeżo przygotowanego naparu.
Działania niepożądane: Dotychczas nie stwierdzono. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy zaprzestać stosowania i poinformować o nich lekarza.
Interakcje: Nieznane
Uwagi: Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności: W przypadku ostrych bólów brzucha lub jeśli objawy po przyjmowaniu naparu nasilą się lub nie ustąpią należy skonsultować się z lekarzem. Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią: Brak danych dotyczących bezpieczeństwa dlatego nie zaleca się stosowania. Wpływ na prowadzenie pojazdów i obsługę maszyn: Brak danych


Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00