Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Producent: KAWON

Skład: 50g produktu zawiera 100% kory dębu

Działanie:

  • - ściągające
  • - przeciwbakteryjne
  • - przeciwwysiękowe

Zastosowanie: Zewnętrznie - jako środek ściągający w łagodnych stanach zapalnych skóry i błon śluzowych jamy ustnej i gardła.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na korę dębu. Nie stosować przy uszkodzeniach skóry na dużej powierzchni, nie stosować do kąpieli, w chorobach zakaźnych przebiegających z gorączką.

Dawkowanie: 1 płaską łyżkę Zioła (3,0g) kory zalać 1 szklanką (200 ml) wody, gotować 5 minut. Odstawić na 15 minut i przecedzić. Odwar stosować do płukania jamy ustnej i gardła, okładów i przemywań. Stosować zawsze świeży odwar.

Działania niepożądane:Dotychczas brak doniesień. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy zaprzestać stosowania i poinformować o nich lekarza.

Uwagi: Specjalne środki ostrożności: Jeżeli dolegliwości nasilają się lub nie ustąpią należy zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować na duże powierzchnie ciała, nie pić odwaru. Nie stosować dłużej niż 7 dni. Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią: Ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.

Wpływ na kierowanie pojazdami i obsługę maszyn: Brak danych.


Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00