Wczytuję dane...
Producent: Herb-Pharma Sk.

Szczególnie polecany:

  • w łagodzeniu bólu mięści, kości i stawów
  • w schłodzeniu i odświeżeniu zmęczonych mięśni
  • w regeneracji skóry

Bioemulsja końska to naturalny wyciąg z kasztanowca. Ma właściwości chłodzące i odświeżające, co jest niezwykle korzystne w przypadku bólu mięśni, stawów lub kości, powstałego w wyniku zmęczenia lub przeciążenia.

Emulsja chłodząca przynosi ulgę i schładza rozgrzane wysiłkiem miejsca. Zawarte w niej naturalne składniki polepszają mechanizmy obronne organizmu, dzięki czemu bolące obszary szybciej wracają do stanu równowagi. Maść końska zwiększa ukrwienie, wykazuje działanie przeciwzapalne i łagodzące, stymuluje wzmacnianie ścian naczyniowych.

Bioemulsja końska z kasztanowca doskonale nadaje się do masażu bolących mięśni, kości czy stawów. Preparat bardzo szybko się wchłania, dzięki czemu jego działanie można odczuć od razu. Jego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami, a sam preparat cieszy się ogromną popularnością w wielu krajach, i to nie tylko wśród sportowców.

Bioemulsja końska z kasztanowca polecana jest osobom prowadzącym aktywny tryb życia lub uprawiających sport, które często muszą borykać się z kontuzjami mięśni lub stawów. Sprawdzi się jednak również u osób, których nogi mają gorsze ukrwienie lub wykazują skłonność do powstawania żylaków. Dzięki swoim właściwościom odświeżającym i regeneracyjnym, Bioemulsja końska z kasztanowca ma również niezwykle pozytywny wpływ na kondycję skóry.

Informacje o producencie:
Herb-Pharma to szwajcarki przedstawiciel rynku farmaceutyków i kosmetyków tworzonych z najwyższej jakości naturalnych składników. Zgłębiając tajemnice biotechnologii, Herb-Pharma wykorzystuje zasoby, jakie nieustannie oferuje natura. Dzięki temu produkuje preparaty i środki lecznicze całkowiecie bezpieczne dla zdrowia, a przy tym skuteczne w działaniu i wciąż udoskonalane.

Zawartość opakowania:
500 ml emulsji

Przechowywanie:
Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 10-25°C.

Sposób użycia:
Emulsję wmasowywać w chore lub bolące miejsca.  

Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00