Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Producent: DARY NATURY

 Literatura zielarska mówi nam, że nasiona ostropestu plamistego to swoisty strażnik naszej wątroby, który zawiera sylimarynę, flawonoidy gorycze i aminy. To właśnie sylimaryna chroni wątrobę przed działaniem niektórych związków trujących np. etanolu i przyczynia się do regeneracji wątroby.

Ostropest ochrania zdrowe komórki wątroby i regeneruje komórki uszkodzone. Jest więc doskonały w leczeniu wątroby - przy marskości i stłuszczeniu.
Pomaga również w pozbyciu się bólów kolki żółciowej spowodowanej zaleganiem w pęcherzyku żółciowym kamieni. Stosuje się go też po żółtaczce czy w leczeniu nowotworów.
Ostropest podaje się profilaktycznie osobom pracującym w oparach substancji chemicznych i napromieniowaniu). Ostropest ochrania również nerki.

Korzyści wynikające z stosowania OSTROPESTU PLAMISTEGO:

  • - pozbycie się bólów przy kolce wątrobowej
  • - regeneracja uszkodzonej wątroby
  • - trwałe pozbycie się kamieni w woreczku żółciowym
  • - wzmocnienie wątroby przy wirusowym jej zapaleniu
  • - regeneracja wątroby po kuracji lekami, chemioterapią, zatruciami związanymi z grzybami
  • - protekcja przed marskością wątroby uszkodzonej przez alkohol

Sposób użycia:
Przygotować napar. Jedną szklanką wrzątku zalać jedną łyżkę stołową nasion. Parzyć 10-15 minut.Stosować trzy razy dziennie.
Działanie ostropestu potwierdzone jest badaniami naukowymi. Samo zioło jest nieszkodliwe - mogą go nawet stosować kobiety w ciąży i karmiące.  

 

Skład: nasiona ostropestu plamistego 100%

Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00