Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Producent: NATURA WITA

OSTROPEST plamisty Natura Wita

Silybum marianum czyli popularny ostropest plamisty, jest szeroko stosowany w leczeniu i profilaktyce schorzeń wątroby, łagodzenia skutków kuracji farmaceutykami szczególnie z grupy o znacznym obciążeniu organizmu, takimi jak: kuracje antyrakowe, antywirusowe, antybiotyki, chemiczne uszkodzenia wątroby, leki na AIDS, cytostatyki Usuwa z organizmu bilirubinę odpowiedzialną za "żółcenie" skóry czy gałek ocznych. Ostropest pomaga w regeneracji i leczeniu uszkodzonych komórek wątroby, zapewniając należytą ochronę i wspomaganie tego ważnego organu jakim jest wątroba. Wspomaga także nerki pomagając w usuwaniu z organizmu szkodliwych złogów przemiany materii, toksycznych dla funkcjonowania substancji, których obecność i szkodliwe działanie może spowodować do znacznego obniżenia, czy wręcz zaprzestanie funkcjonowania organizmu.

Przygotowanie i dawkowanie: Przygotować napar. Jedną łyżkę stołową ostropestu zalać 200ml wrzątku, parzyć przez 15 min, następnie spożyć. Stosować trzy razy dziennie.
Badania naukowe potwierdzają lecznicze działaniu ostropestu, i nie wykluczają stosowanie u dzieci czy matek karmiących niemowlęta.

UWAGA: Zamieszczone na zdjęciach opakowania produktów mają jedynie charakter poglądowy, i nie stanowią oferty handlowej. Towar pakowany sezonowo w różnego rodzaju nośniki.

DOSTĘPNE także w opakowaniach 100g TUTAJ

Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00