Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Producent: KAWON
Skład:

- saszetka (2,0) g produktu zawiera 2,0g liści melisy (Melissae folium)

Działanie:

- uspokajające

Zastosowanie:

Zioła melisy stosuje sie wspomagająco  w łagodnych stanach napięcia nerwowego jako środek uspokajający.

Przeciwwskazania: 
Nadwrażliwość na liść melisy
Dawkowanie:

 Stosuje się doustnie w postaci naparu. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 saszetki (2 - 4g) zalać 1 szklanką (ok. 200 ml) wrzącej wody. Naparzać pod przykryciem 10 minut. Pić po 1/2 szklanki naparu 2-3 razy dziennie.

Działania niepożądane: Dotychczas nie stwierdzono. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy poinformować o nich lekarza.

 

Uwagi:

Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności: Ze względu na brak danych nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 12 roku życia. Nie zaleca się stosowania przez okres dłuższy niż 2 tygodnie. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią, należy skonsultować się z lekarzem. Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią: Ze względu na brak danych nie zaleca się stosowania u kobiet w okresie ciąży i laktacji. Przed zastosowaniem należy poradzić się lekarza. Ma wpływ na kierowanie pojazdami i obsługę maszyn: Produkt może osłabić zdolność koncentracji, szczególnie u osób wrażliwych, dlatego nie zaleca się prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn bezpośrednio po przyjęciu leku.


Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00