Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Producent: KAWON

 Skład: 100g produktu zawiera 100g korzenia arcydzięgla.

Działanie : 

Wewnętrznie : - pobudza czynności wydalnicze i wydzielnicze, działa rozkurczowo na mięśnie gładkie narządów wewnętrznych, wiatropędnie i przeciwbakteryjnie a także uspokajająco na ośrodkowy układ nerwowy.

Zewnętrznie : - przeciwbólowo.

Zastosowanie:

W zaburzeniach trawienia, wzdęciach, w stanach skurczowych przewodu pokarmowego, dolegliwościach trawiennych, pobudzający wydzielanie soku żołądkowego,  jako środek wzmagający łaknienie lub łagodny środek uspakajający.

Dawkowanie: 

1 łyżeczkę (1,5g) korzeni zalać 1 szklanką (200 ml) wrzącej wody i parzyć pod przykryciem 20 minut, przecedzić. Napar pić 2-3 razy dziennie 30 minut przed jedzeniem jako środek pobudzający łaknienie i wydzielanie soków trawiennych.

 

  • Uwagi: Produkt zawiera furokumaryny, które powodują nadwrażliwość skóry na światło i przy naświetlaniu promieniami UV mogą powodować stany zapalne skóry. W okresie stosowania produktu należy zaniechać dłuższego opalania się na słońcu i intensywnego naświetlania promieniami UV. Nie stosować u dzieci do 12 roku życia. Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią: Brak danych. Przed zastosowaniem należy poradzić się lekarza.

 

Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00