KRWAWNIK ziele 50g KAWON
Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Producent: KAWON

Działanie: - stany zapalne przewodu pokarmowego.
Zastosowanie: Tradycyjnie Zioła stosuje się doustnie w przypadku braku łaknienia jako środek pobudzający wydzielanie soków trawiennych i żółci oraz miejscowo w otarciu naskórka . Skuteczność produktu w podanych wskazaniach opiera się wyłącznie na długotrwałym stosowaniu i doświadczeniu.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na krwawnik i inne rośliny z rodziny Złożonych (Compositae).

Dawkowanie: 1 torebkę zalać szklanką wrzącej wody i pozostawić na 15 do 20 minut. Napar wypijać przed posiłkiem w ilości 1/2 lub 1/4 szklanki (można rozcieńczyć wodą). Można też sporządzić napar w termosie, w proporcji 1 torebka na 0,25l wrzącej wody. W przypadku stosowania na skórę należy zaparzyć 2-3 torebki na 0,5 litra wrzącej wody. Po przestygnięciu naparu stosować do przemywań.

Działania niepożądane: Po zastosowaniu naparu może wystąpić alergiczne kontaktowe zapalenie skóry. W przypadku wystąpienia wysypki lub zaczerwienienia skóry należy zaprzestać stosowania naparu z ziela krwawnika. W przypadku wystąpienia innych objawów niepożądanych niewymienionych w tej ulotce należy poinformować o nich lekarza.

Uwagi: Nie zaleca się stosowania naparu z ziela krwawnika u dzieci poniżej 12 roku życia ze względu na brak danych na temat bezpieczeństwa w tej grupie pacjentów.

 

Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00