Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Producent: Herb-Pharma Sk.

Hippocastanum - Emulsja końska z kasztanowca chłodząca 500 ml

Hippocastanum – bioemulsja z kasztanowca o właściwościach chłodzących to maść lecznicza, której formuła została opracowana na podstawi długoletnich badań naukowych zajmujących się wpływem i właściwościami leczniczymi roślin na dolegliwości związane bezpośrednio z narządem ruchu, oraz przypadłościami bólowymi mięśni.

Skład maści chłodzącej, a konkretnie zawarte w niej naturalne składniki roślinne, maja znaczny i pozytywny wpływ na zwiększanie mechanizmów obronnych u człowieka. Poprawiają ukrwienie miejsca stosowania, wykazują działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Bioemulsja końska z kasztanowca polecana jest szczególnie dla osób u których występują zaburzenia w obrębie narządów ruch, zmian reumatycznych, chronicznych bólach stawów, stłuczeń kości itp. Emulsja polecana jest również dla osób ciężko pracujących, u których występują bóle związane z długotrwałym przebywaniem w niewygodnej pozycji, oraz osób czynnie uprawiających sport na dolegliwości związane z przemęczeniem mięśni czy drobnych kontuzji. KK

Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00