Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Producent: NATURA WITA

BŁONNIK naturalnie WITALNY 200g Natura Wita

WITALNY błonnik naturalny, otrzymywany w sposób całkowicie naturalny, pozbawiony procesów przemysłowych, doskonałe połączenie babki płesznik z babką jajowatą. Składnik dietetyczny idealny dla osób borykających się z niewłaściwa przemianą materii, oraz przebywających na dietach różnego podłoża.

To idealne połączenie hodowanej w Polsce babki płesznik, której w tym produkcie jest aż 80%. Odpowiada ona za właściwości przeczyszczające w tej mieszance, oraz babki jajowatej 20%, hodowanej głównie w USA, Indii i Brazylii, odpowiedzialnej za pęcznienie w żołądku i wypełnianie przestrzeni, czym przyczynia się do uzyskania uczucia nasycenia. Tym samym jest to idealny środek dla osób pragnących pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej, przebywających na diecie sportowej lub zdrowotnej.

Błonnik witalny w sposób właściwy zajmuje się perystaltyką jelit, poprawiając jej pobudzane, reguluje procesy trawienne w organizmie, poprzez właściwości przeczyszczające poprawia w sposób znaczący rytm wypróżniania. Pęczniejące włókna babki jajowatej znakomicie zajmują się uczuciem głodu w efekcie czego, w sposób łatwy i przyjemny, tracimy niechciane kilogramy poprawiając znacznie samopoczucie. Błonnik wykazuje również właściwości regulacyjne dla poziomu cholesterolu, przyczyniając się tym samym do obniżenia groźby zachorowań na miażdżycę czy choroby serca. Naturalne włókna pracując w jelitach działają jak swego rodzaju „szczoteczka”, oczyszczając jelita ze złogów przemiany materii, toksyn i innych niechcianych w organizmie substancji, które mogą zagrażać zdrowiu i życiu człowieka.

Dostępny również 500g 


Właściwości zdrowotne Błonnika Naturalnego.

  • pobudza perystaltykę jelit,
  • oczyszcza organizm ze złogów przemiany materii,
  • reguluje procesy trawienne,
  • zapobiega chorobom serca i miażdżycowym,
  • poprawia rytm wypróżnień,
  • usuwa dokuczliwe zaparcia,
  • poprawia znacznie wygląd włosów i skóry,
  • łagodzi wzdęcia i niestrawności.
  • poprawia samopoczucie,
  • wspomaga procesy odchudzania

KRAJ pochodzenia POLSKA.


Stosowanie: łyżkę błonnika witalnego wsypać do szklanki z letnią wodą, wymieszać i pozostawić na około trzy minuty. Tak przygotowaną substancję spożyć dwa razy dziennie przed posiłkiem, najlepiej rano i wieczorem o stałych pozach dnia.

Skład: na 360 g produktu: 80% babka płesznik, 20 % babka jajowata.KK

UWAGA: Zamieszczone na zdjęciach opakowania produktów mają jedynie charakter poglądowy, i nie stanowią oferty handlowej. Towar pakowany sezonowo w różnego rodzaju nośniki.

Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00