Producent: US Pharmacia

Preparat Herbitussin Gardło jest przeznaczony do wspomagania prawidłowej funkcji sluzówki gardła, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym oraz w stanach podrażnienia śluzówki gardła i jamy ustnej wywołanych przez: przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Skład:
ekstrakt z liści szałwi 150mg, olejek szałwiowy 18mg, witamina C 60mg.

Działanie i wskazania:
Preparat jest przeznaczony do wspomagania prawidłowej funkcji sluzówki gardła, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym oraz w stanach podrażnienia śluzówki gardła i jamy ustnej wywołanych przez: pzrebywanie w klimatyzowanych, źle wietrzonych lub zapylonych pomieszczeniach, zmiany temeratury, palenie papierosów i działanie innych substancji drażniących, nadużywanie głosu.

Szałwia działa pzreciwzapalnei i ściągająco. Łagodzi podrażnienie śluzówki gardła, wspomaga naturalne mechanizmy obronne i
regeneracje śluzówki. Zawiera działający inhalująco olejek eteryczny. Witamina C jest niezbędna dla prawidłowego
funkcjonowania układu odpornościowego oraz regeneracji błon śluzowych i tkanki łącznej. Jako antyutleniacz pomaga usuwać
nadmiar wolnych rodników, chroniąc komórki przed uszkodzeniami. Jej niedobory mogą prowadzić do zwiększonej podatności na infekcje.

Sposób użycia:
Ssać do rozpuszczenia, maksymalnie 3 pastylki dziennie.

Polecamy

Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00