Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
Producent: Big-Active

Czarny bez (Sambucus nigra) od dawna wykorzystywany jest jako środek przeczyszczający w medycynie ludowej. Owoce mają łagodne działanie napotne, moczopędne i przeczyszczające oraz odtruwające (polecane są nawet osobom starszym). Usuwają z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii. Mają także działanie przeciwbólowe. Napar wypijany najlepiej po jedzeniu wykazuje właściwości ułatwiające wypróżnienie.

Zioła Mnicha wspomagające perystaltykę jelit składają się z odpowiednich składników roślinnych, które wpływają osłaniająco na przewód pokarmowy, nawilżają go i wykazują delikatne przeczyszczające działanie.
Len zwyczajny (Linum usitatissimum) jego działanie poprawiające perystaltykę jelit związane jest z dużą zawartością błonnika oraz śluzu w nasionach lnu. Substancje te wchodzą w kontakt z wodą i silnie pęcznieją pochłaniając spore ilości wody. Spożywane napęczniałe wodą nasiona lnu i ich odwar nawilżają organizm od środka, działają osłaniająco na przewód pokarmowy, błonę śluzową żołądka (uszkodzoną kwasami lub niektórymi lekami), a przede wszystkim uzupełniają zapasy wody w stolcu tworzącym się w jelicie grubym. Powoduje to ułatwienie wypróżnienia. Dlatego napar z nasion lnu już w tradycyjnej medycynie oraz przez naukowców, polecany jest jako środek łagodzący zaparcia.

Godziny otwarcia: pn-pt 09:00 - 17:00 so 09:00 - 14:00